EA NFS:MW Hakkında beklenen açıklamayı yaptı!

OG-site-YT-banner

Yepyeni bir Need For Speed serisi olacağını idda eden ve Criterion Games tarafından geliştirilen Need For Speed Most Wanted hakkında serinin en başarılı yanlarını bu oyunda toplayacağını açıkladı.

Dağıtımı EA tarafından gerçekleştirilecek olan Need For Speed’in yeni oyunu Most Wanted hakkında merak edilen sorular yanıtlandı.

İlk olarak  modifiye tutkunları için bir açıklama yapıldı ve EA açıklamasına göre:

Oyunda aracınızın lastiklerini, jantlarını, süspansiyonlarını, nitro sistemini, motorunu, gövdesini ve araç üzerindeki hemen hemen her şeyi değiştirmenizin mümkün olacağı açıklandı.

Öte yandan  Oyunda yapay zeka, sürüş ve hasar dinamiğinin en üst düzeyde olacağı ve şu ana kadar gelişitilen tüm Need For Speed serisinden daha geniş araç yelpazesine sahip olacağı’da söylendi.

Ayrıca oyunda deneyim puanı sistemi ve modifiye etmek için yada yeni araçlar açmak içinde bazı hız noktalarının olucağıda yapılan açıklamada söylendi.

 

Need for Speed Most Wanted’ın yeni versiyonuda diğer tüm NFS oyunları gibi iddialı geliyor. Umarız eski oyunun yakaladığı başarıyı, bu yeni Most Wanted’ta yakalar.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...