Cyborg R.A.T 7 Oyun Faresi – İnceleme

OG-site-YT-banner

Cyborg R.A.T 7 Gaming Mouse İncelemesi

Merhaba sevgili oyun severler.Bugün Oyun Günlüğü olarak sizlere Cyborg R.A.T 7 Oyun Faresi‘ni anlatmaya çalışacağız.Mouse çok iyi tasarlanmış,tüm tuşları kullanabiliyorsunuz.Kayganlığı olağan üstü güzel durumda altında pürüzlülük bulunmuyor.Mouse 7 tane tuşa sahip bu tuşlar; profil tuşu,  DPI tuşu,  precision aim tuşu,  ek tuş ,sağ ve sol tuş,orta tekerlek.Bilgisayara usb ile bağlanıyor , usb uçları altın kaplama yapılmış.Kabloları ise bir hayli dayanıklı.

Cyborg R.A.T 7 Gaming Mouse İncelemesi


Mouse göründüğü gibi pek fazla ağır değil. Elleri ile ilgili ufak sağlık problemi olan oyuncularda kolaylıkla kullanabilirler.Üstünde 30 gramlık bir ağırlık mevcut.Sağda gördüğünüz metal parça farenin vidası işlevini görmekte.Sökme takma işleri o vida sayesinde yapılmakta.Avuç içine denk gelen 3 parça bulunmakta.Bu parçalar kolaylıkla elin uzunluğuna göre ayarlanabiliyor.Ayrıca Fareye özel bir program yazılmış.Program sayesinde farenin genel ayarları yapılabiliyor.

Genel Özellikleri 

 • Ayarlanabilir Uzunluk –  RAT’ı el  büyüklüğü hızlı ve kolay kavrama tarzına uygun uzunlukta ayarlayarak uyarlayabilirsiniz.
 • Değiştirilebilir küçük parmak ve avuç için parçalar3 avuç parçası
  – Biri RAT gövdesi ile aynı yumuşak kaplama özelliği
  – Biri gelişmiş kavrama için kauçuk halka ile.
  – Biri R.A.T. yüksekliğini arttırmak için 4mm yüksekliğinde.3 küçük parmak parçası
  – Biri RAT gövdesi ile aynı yumuşak kaplama özelliği
  – Biri gelişmiş kavrama için kauçuk halka ile.
  – Biri yüksek kavrama için oyun sırasında küçük parmakta dinlenme sağlayan bir ‘kanat şeklindeki’ tasarım sunar .
 • Özel Ağırlık Sistemi –   R.A.T. Beş adet 6 gram ağırlık bir anda eklenebilir veya çıkartılabilir. Kullanılmadığı zaman ağırlık kutusunda saklanabilir.
 • Hassas Aim Modu – İstediğiniz fare hassasiyetini ayarlamak için ST Programlama Yazılımı kullanın, sonra sizin için çalışan bir seviyeye fare hareketini yavaşlatmak için Hassas Aim düğmesini basılı tutun.
 • 5600 DPI – Yeni jenerasyon ‘twin eye’ laser sensör her noktayı hassas ve tek tek okuyarak saniyede 6m kat eder. Düşük hassasiyet isteyen Pro oyuncularla yüksek hareket imkanı sunan R.A.T.7. ile hassas ve doğru tracking deneyimi.
 • 4 Özel DPI Ayarlar – Özel DPI ayarları arasında geçiş yapmak için Rocker Switch kullanın..
 • 5 programlanabilir buton  – 2 sol ve sağ mouse düğmeleri ile combine yapıp tomlamda 7 düğme ile düşmanlarınızı cezalandırın. “Gaming action key” ile kendi profillerinizi oluşturup kolayca değiştirin.
 • 3 Cyborg Modu – 3 R.A.T. modu arasında düğmeye dokunuarak geçiş sağlanır. Anında duyarlılık veya ProgramlanabilirDüğme eylemlerini değiştirin ve akıllara durgunluk veren 15 komutlara anında erişim kazanın!
 • Güçlü ST Programlama Yazılım – DPI, Hassas Amaç imleç duyarlılığı değiştirip her oyun için özel profiller oluşturabilir ve Programlanabilir Düğmeler ve Modları komutları atayabilirsiniz.
 •  Hafif Metal Kasa

* DPI aralığı – 25-5600dpi (25dpi adımlarla)
* Hızlanma – 50G
Kadar 1000Hz için * Yoklama Oranı Dinamik
* Takip Hız – 6m/sec kadar
* Her Zaman Açık
* PTFE “Slick” Ayaklar
* Altın kaplama konnektör
* Örgülü USB kablosu

Tanıtım Videosu :

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=NSrcj7CH71A[/youtube]

Oyun Günlüğü / Umut Aldi

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...