DayZ Modu Büyüyor!

OG-site-YT-banner

Dean Hall tarafından bağımsız olarak ARMA II: Combined Operations oyunu için geliştirilen DayZ modu gün geçtikçe daha büyük oyuncu kitlelerine ulaşıyor.

DayZ Mod web sitesindeki verilere göre modu oynayan oyuncu sayısı şu an 941,447 kişi. Başlangıçta 100’er kişilik 2 sunucuyla modu idare ettirmeyi düşünen Dean Hall, modun şu anki başarısından gayet memnun olmalı. Hem zombilerle hem diğer oyuncularla hem de kötü hava koşullarıyla mücadele ettiğimiz modun, önümüzdeki yıl ayrı bir oyun olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Gerçekçi bir hayatta kalma ve mücadele ortamı sunan modun bu denli büyümesinin nedenlerinin başında arkadaşlarla birlikte oynamanın zevkliliği ve Steam tarafından yapılan ARMA II indirimleri geliyor. Öyle ki mod The War Z gibi yeni oyunlara ilham vermiş vaziyette.

Modu oynayabilmek için önce buradan ARMA II Combined Operations oyununu satın alıp ardından buradan modu (ücretsiz) indirmelisiniz. Beraber oynadığınız arkadaşlarınızı yüzlerce km²’lik bu oyun alanında bulabilmek için bu haritayı kullanabilirsiniz. Haritada hayatta kalmak için her türlü malzemeyi bulabileceğiniz yerlerin konumları da bulunuyor. Ayrıca daha iyi bir ekip iletişimi için de Skype ya da TeamSpeak tarzı bir programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...