DiRT Showdown Videolu İnceleme

OG-site-YT-banner

[dropcap]C[/dropcap]odemasters yıllardır çıkardığı ralli ve yarış oyunlarıyla birçok oyunseverin gönlünde taht kurmuş bir isim. Yarış oyunu anlamında ilk olarak “Colin Mcrae Rally” serisiyle hayatımıza giren Codemasters, ilerleyen yıllarda bu seriyi DiRT serisine çevirdi. Arcade-Similasyon tarzı bir oyun yapısı benimseyen bu seri, son birkaç yıldır birbirine yakın tarihlerde çıkıyor ve oyun otoritelerinden güzel puanlar almayı başarıyor.

Bu sene bir değişikliğe giden Codemasters, DiRT 4’ü çıkarmak yerine, oyun tarzı ralliden, bol aksiyonlu ve vurdulu-kırdılı bir türe doğru çevirdi. Destruction Derby ve Flatout serilerinden beri bu türe ciddi anlamda çıkan oyunların sayısı bir elin parmaklarını geçmemekte. Cesaret isteyen bir tercihte olsa, Codemasters Dirt Showdown serisiyle yine başarıyı yakalayabildi.

 Önceki DiRT serilerinde olan birçok özelliği içerisinde barındıran DiRT Showdown, son derece renkli, hareketli ve herşeyden önemlisi eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Zaman zaman DiRT 3’teki gibi uzun parkurlar boyunca yarışıp, gözümüzü zamandan ayırmamayı özlesekte Showdown bize apayrı bir deneyim sunuyor!

 Dirt Showdown Videolu İnceleme : 

 

 

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...