F1 : Race Stars Demo İncelemesi

OG-site-YT-banner

Mario Kart serisiyle başlayan karting oyunları serüveni, ilerleyen yıllarda Sega ve Sony gibi firmalarında gözdesi durumuna geldi. Şimdi ise karting türünde yeni bir oyuncu var : Codemasters!

 

 

Yıllardır yarış oyunları sektöründe hatrı sayılır bir kitleye hitap eden Codemasters, eğlencenin ve heyecanın hiç bitmediği karting türüne de el attı. Kendine has bir casual oyuncu kitlesine hitap eden karting oyunları, aile içi oyun partilerinde eğlencenin doruğuna ulaştırabildiği gibi, online çoklu oyuncu modlarıyla da sizleri ekran başına kitleyebilir!

 

Codemasters’ın karting oyununa gelirsek, F1 : Race Stars, kartonize edilmiş Formula 1 pilotlarıyla, Formula 1 arabalarında yarıştığımız bir oyun. Diğer karting oyunlarında da olduğu gibi parkur üzerinden aldığımız özel silah ve bonusları kullanarak, rakiplerimize üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. Formula 1 pistlerinde, aksiyon dolu bir karting heyecanı sunan F1 Race Stars, 13 Kasım’da PS3, Xbox 360 ve PC platformlarında çıkışını yapacak. Oyunun Xbox 360 platformundaki demo incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...