Fifa 13 Demo Oynanış İncelemesi

OG-site-YT-banner

Futbol oyunlarının günümüzdeki 2 ayrı liste başı olan PES ve Fifa serisi, geride bıraktığımız dönem içerisinde demo versiyonlarını yayınladı. Geçtiğimiz aylarda videolu incelemesini yaptığımız PES 2013 serisinin ardından, dün demo yayınlayan Fifa serisinin de demosunu indirip inceledik.

 

Fifa 13

 

Fifa 11 ve Fifa 12’yi uzun süre boyunca oynayan bir oyuncu olarak, açıkçası  PES demolarına göre, Fifa 13’ün demosu beni daha fazla heyecanlandırdı. Öncelikli sebebi Konami’nin PES 2013 konusunda büyük hatalar yapıp, oyun tarihinde nadir görülen bir şekilde 2. demoyu yayınlaması olmasına rağmen, Fifa’nın bu sene de PES serisinden bir gömlek üstün olacağını tahmin ediyordum. Türkiye’deki birçok oyuncuyla farklı fikirlere sahip olsam da, son yıllarda Fifa serisinin PES serisine oranla daha gerçekçi ve daha keyifli bir futbol deneyimi yaşattığını düşünenlerdenim.

 

Fifa 13 demo incelemesini bir konuğumuzla, değerli dostumuz Onur’la birlikte yaptık. Birkaç sürç-i lisanımın olduğu ( Van Persie’nin City’e transfer olması gibi )  bu inceleme videomuzu izlerken keyif almanız dileğiyle, iyi seyirler!

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...