Football Manager 2013’ün Basın Toplantısı Yapıldı

OG-site-YT-banner

Bu yıl resmi olarak Türkçe dil desteğiyle birlikte gelerek, serinin Türk hayranlarının yıllardır beklediği rüyayı gerçek kılan Football Manager 2013, dün basına tanıtıldı.

 

 

The Game’de gerçekleşen basın toplantısında, Sports Interactive’in stüdyo direktörü Miles Jacobson ve Sega marka müdürü David Kempshall yer aldı.

 

Football Manager 2013’ün yeniliklerinin uzun uzun anlatıldığı toplantıda, bizde Oyun Günlüğü olarak orada yer aldık.

 

 

Oyunun bu yıl Türkçe olarak çıkmasıyla ilgili Miles Jacobson yaptığı açıklamada,  satış rakamlarının istedikleri seviyeye ulaştığını ve  söz verdikleri gibi oyunu Türkçe olarak çıkarma kararı aldıklarını söyledi. FM serisinin her yıl satış rakamlarını arttırdığını da belirten Jacobson, Türkiye’de bu artışın belirgin şekilde olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Oyunda 900‘den fazla yenilik olduğu söylenirken, rüzgar ve hava şartlarından etkilenen top fiziği, yenilenmiş network oyun altyapısı, klasik mod, detaylı oyuncu yönetimi ve geliştirilmiş 3D maç motoru bu yenilikler arasında bizim en fazla dikkatimizi çeken yenilikler oldu.

 

İlerleyen günlerde incelemesini yayınlayacağımız Football Manager 2013‘ün, geçtiğimiz hafta deneme sürümü için yayınladığımız ilk bakış videomuza buradan göz atabilirsiniz. Basın toplantısından karelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...