Gog.com – Nostalji Yapmanın En Kolay ve En Ucuz Yolu!

OG-site-YT-banner

Sizde eski oyunlara büyük bir özlem duyuyor ama temin etmekte zorlanıyor ya da temin ettiğinizde yeni sistem bilgisayarınızdaki uyumsuzluk sorunları yüzünden oyunu oynayamıyor musunuz? İşte Gog.com ( Good Old Games ) tam size göre bir oyun satış platformu!

gog.com

Bildiğiniz gibi birçok eski oyun, gerek işletim sistemi gerekse de donanım uyumsuzlukları yüzünden yeni bilgisayarlarımızda çalışmıyor. En basit örneği bir nostalji sever olarak kendimden vermek istiyorum. Sahip olduğum orijinal Fallout 2 oyununu geçtiğimiz ay bulduğum bir boş zamanda yükleyip tekrar oynamaya yeltendim ancak 64 bit Windows 7 işletim sistemli bilgisayarımda oyunu kurmama rağmen oynayamadım ve çeşitli sorunlar yaşadım. Her ne kadar üzücü bir durum olsada, senelerdir yaşanan uyumsuzluk sorunları elinizdeki para verip aldığınız oyunu bile oynamanıza engel olabiliyor. Bu nedenlede gog.com, tam ihtiyacımız olan servisi bizlere sunuyor ve eski oyunları nostalji yapmak isteyen oyuncular için son derece uygun fiyatlardan satışa sunuyor, üstelik yeni sistem bilgisayarlarda sorunsuz şekilde bu oyunları oynayabiliyorsunuz!

GOG

Gog.com, bünyesinde barındırdığı onlarca klasik oyunu 5.99$ – 9.99$ gibi son derece uygun bir fiyat aralığında, çok güzel bir şekilde kategorize edilmiş halde nostalji seven oyunculara sunuyor. Üstelik Steam‘de olduğu gibi belirli periyotlarda birçok oyunu indirimli fiyattan satıyor. Oyunları kredi kartınızla veya paypal hesabınızla alıp, ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra bilgisayarınıza indirmeye başlayabiliyorsunuz. Gog Downloader adını verdikleri indirme yazılımıyla oyunları son derece hızlı bir şekilde indirip, rahatlıkla bilgisayarınıza kurup oynayabiliyorsunuz.

Gog.com downloader

Eğer sizde klasik oyunları anımsadığınızda içiniz kıpır kıpır oluyorsa ve “keşke oynayabilsem” dediğiniz oluyorsa Gog.com tam size göre! Üstelik oyun yelpazesi her geçen gün daha da genişlemekte.

Gog.com’a buradan üye olabilirsiniz : www.gog.com

Gog.com’un indirim ve kampanyalarını Twitter adresleri üzerinden takip edebilirsiniz : Gog.com Twitter hesabı

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...