GRID 2’nin Multiplayer Trailer’ı Yayınlandı

OG-site-YT-banner

Geçtiğimiz yıl duyurulan ve duyurulduğu andan itibaren yarışseverlerde büyük bir heyecan yaratan GRID 2’nin raflardaki yerini almasına kısa bir süre kaldı. Bugün Grid’in Youtube kanalından yayınlanan yeni videoda, oyunun çoklu oyuncu sistemi ve oyun içi sosyalleşme unsurları biz oyunculara gösteriliyor.

Grid-2

 

Diğer Codemasters oyunlarında olduğu gibi, GRID 2’de de, replaylarımızı hızlı bir şekilde Youtube kanalımıza yükleyebileceğiz. Bunun dışında dünyanın herhangi bir noktasından, başka bir GRID 2 oyuncusunun bize meydan okumasını görüp, kabul ederek kendisiyle yarış yapabileceğiz. Topladığımız puanlarla oyunun online sıralama sisteminin üst sıralarını zorlamaya çalışacağımız GRID 2, online özellikleri bakımından son derece dolu bir yapım olarak gösteriliyor. Bakalım, umalım ki oyun çıktığında herhangi bir sunucu sıkıntısı yaşamadan, sorunsuz bir şekilde online yarışlar yapabiliriz.

31 Mayıs’ta raflardaki yerini alacak olan GRID 2’yi, Oyun Günlüğü olarak biz de merakla bekliyoruz! Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”Iaj5chaOnxU” width=”600″ height=”350″]

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...