Günlük : Chivalry Medieval Warfare

OG-site-YT-banner

Oyun Günlüğü’nde yepyeni bir programla karşınızdayız! Bir süredir kafa yorduğumuz ve sonunda hayata geçirebildiğimiz Let’s Play programımız “Günlük” ilk bölümüyle sizlerle.

 

Bundan böyle “Günlük” programında kimi oyunları seriler halinde, kimi oyunları tek bölüm olarak oynayıp sizlerle paylaşacağız. Herhangi bir  bilgilendirme amacı içermeyen bu programda tek amacımız eğlenmek!

 

 

Günlük programımızın ilk konuğu, geçtiğimiz hafta Steam indirimlerinde son dakikada yakaladığım Chivalry Medieval Warfare. Half Life 2’nin Steam üzerinde ücretsiz olarak dağıtılan en popüler modlarından olan Age of Chivilary’nin Unreal Engine  3 ile tekrar elden geçirilip, ayrı bir oyun olarak satılan versiyonu. Kılıç, balta, yay gibi orta çağ silahlarını kullandığımız FPS türündeki oyunu oynarken çok keyifli vakit geçirdiğimizi söyleyebilirim.

 

İlk programımız olmasından ötürü, videoyla ilgili beğendiğiniz ve beğenmediğiniz noktaları bizlerle paylaşırsanız, düşüncelerinizi seve seve dikkate alırız! “Günlük” programımızın ilk bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=yYDguG7n0Aw[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...