Logitech G300 hediye çekilişimizin kazananı belli oldu!

OG-site-YT-banner

 

 

Merhaba değerli oyunseverler!

 

 

Geçtiğimiz ay başlattığımız Logitech G300 hediyeli çekilişimizin talihlisi dün gece belirlendi. Biz daha çok reklam yapmak uğruna asla en fazla beğenen, en fazla paylaşana ayrıcalık tanımak istemedik, herkes çekilişte eşit hakka sahip olsun istedik. Gönül isterdi ki daha yüksek seviye bir oyun ekipmanı verelim ama sponsorumuz olmadığı için elimizdeki imkanlarla bunu yapabildik.

 

Çekilişi  random.org üzerinden, katılan herkese birer numara atayarak, adil bir şekilde yaptık ve site çalışanı olan hiçbir arkadaş çekilişe dahil etmedik.

 

Şimdi ise kazanan arkadaşı duyurma zamanı!

 

 

 

İşte G300’ü kazanan şanslı takipçimiz : Ramazan Ekşi

 

Kendisini kutluyor, faresinin hayırlı olmasını ve oynadıkça bizi hatırlamasını diliyorum! Hediyeni almak için 1 hafta içinde bizimle irtibata geçmeyi unutma Ramazan!

 

Şimdi gelelim yedek kazananlara. İlk talihli takipçimiz herhangi bir sebepten ötürü hediyeyi alamazsa, sırasıyla aşağıdaki 2 takipçimizden bize ulaşması isteyeceğiz.

 

1. yedek kazanan : Alperen Özkara

2. yedek kazanan : Orçun Dokur

 

Kazanamayan arkadaşların üzülmesine hiç gerek yok çünkü 1-2 hafta içerisinde yeni bir hediye çekilişinin startını vereceğiz!

 

Yazılarımızı ve incelemelerimizi her beğendiğinizde, her paylaştığınızda bize destek oluyorsunuz! Sitemizin gelişmesi adına bu tarz desteklere ihtiyacımız var ve bugüne kadar göstermiş olduğunuz destekler için sizlere çok teşekkür ediyoruz!

 

 

Bir sonraki hediye çekilişinde görüşmek üzere,

 

Sevgiler

Oyun Günlüğü

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...