New Star Soccer 5 İncelemesi

OG-site-YT-banner

Bağımsız ( indie ) oyunların günümüzdeki kadar büyük bir önem taşımadığı yıllarda piyasaya giren ve kendine has bir oyuncu kitlesi edinen New Star Soccer serisi, geçtiğimiz  haftalarda Steam’de de listelenen son oyunu olan New Star Soccer 5 ile tekrardan hayranlarına merhaba dedi.

 

New Star Soccer 5

 

16 yaşında, futbol kariyerine yeni başlamış bir genci, yıldız yapma yolunda ilerlediğimiz New Star Soccer 5’te, keyifli ve bir o kadar uzun soluklu bir maraton bizi bekliyor. Genç yıldız adayımızın profesyonel kariyerini yönlendirebildiğimiz gibi, özel hayatını da biz şekillendiriyoruz.

 

2D bir maç moturu kullanan New Star Soccer 5’te, kadroya alındığımız takdirde maçlarda oynayabiliyor, kendimizi ispatlama şansı yakalayabiliyoruz. Unutmadan : oyunun tamamı Türkçe! Her kesimden oyuncuya hitap etmese de, CM-FM serilerini severek oynayan veya Fifa-PES serilerinde Become a Legend / Be a Pro modlarının tutkunlarının kesinlikle kaçırmaması, en azından free to play olarak denemelerini tavsiye ettiğimiz New Star Soccer 5  incelememizi aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...