Nisan 2013’te Çıkacak Oyunların Listesi

OG-site-YT-banner

Geçtiğimiz ay yaşanan oyun şölenin ardından, bu ay biraz hız kesiliyor. Fakat yine iddialı yapımlar da mevcut. Bakalım Nisan 2013’te hangi oyunlar bizlerle buluşacak?

 İnjusticece: God Among Us

Mortal Combat’ın da yapımcısı olan Netherealm bu ayda karşımıza DC karakterleri ile çıkıyor. 24 DC karakterine sahip olan İnjustice bizi arenada kıyasıya bir mücadeleye sürüklüyor. Injustice ayrıca multiplayer moduna sahip olacak. Oyunun çıkacağı platform PS3 olarak açıklanırken çıkış tarihi ise 19 Nisan 2013 olacak.

Injustice-Gods-Among-Us

 

Defiance

Nisan ayında yayınlanmaya başlıyacak aynı isimli tv dizisyle bağları bulunan Defiance,  dünyaları yok olan ve yeni yaşam yerleri arıyan mutantların dünyayı keşfi ile başlıyor. Oyunda sergilediginiz performans dizinin hikayesini etkileyecek. Çıkış tarihi 2 Nisan olan oyun PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarında boy gösterecek.

defiance-the-game-logo

 

Star Trek: The Game

Yine dizi uyarlaması olan bu oyunumuzun yapımcılığını ise Digital Extremes üstleniyor. 2009 yılında vizyona giren filmin hikayesini devam ettiren Star Trek The Game co-op oynanış moduna da sahip. Oyun 23  Nisan’da PC, Xbox 360 ve PS3 kullanıcılarına sunulacak.

Star-Trek-game-Kirk-and-Spock-shuttlebay


Dead İsland:Riptide:

İlk oyunu ile oyuncuları pek tatmin etmeyen Dead Island, serinin yeni oyunu ile kaldığı yerden devam ediyor. Zombilerden kaçarak adaya sığınan bir grup insanın adada başlarının belaya girmesiyle yeni serüvenimiz başlıyor. Oyunun  yapımcı koltuğunda ise Techland oturuyor. 23  Nisan’da Xbox 360 ve Ps3’e çıkacak bu oyun 25 Nisan’da ise PC kullanıcılarına sunulacak.

 

Riptide-12

 

Shoot Mania Storm

TrackMania isimli yarış oyunuyla tanılan Nadeo bu kez de bir multiplayer shooter oyunu ile karşımıza çıkıyor. Çıkış tarihi 10 Nisan olan bu oyun sadece PC’de oynanabilecek.

 

aprilisra_csuszott_a_shootmania_storm_megjelenese_1

 

Don’t Starve

 

Mark of the Ninja ve Shank oyunlarından tanıdğımız Klei Entertainment, bu kez taş ve sopa ile başladığımız hayatta kalma oyunu ile karşımıza çıkıyor. Açlıkla, doğa olaylarıyla, susuzlukla mücadele ediceğimiz bu oyunda, hayatta kalma becerilerimizi gözden geçireceğiz. Oyunun çıkış tarihi 23 Nisan olarak belirlenirken platform olarak sedece PC’ye çıkacak.

 

1353776811_dont-starve-teaser-wallpaper

 

 

Lords of Football

Football Manager gibi fotbol simülasyon oyunu olan Lords of Football bizi sadece takım yönettirmiyor, aynı zamanda futbolcuların hayatlarına çeki düzen vermemize imkan sağlıyor. Oyun Nisan’ın 5’inde oyunseverle  buluşacak.

 

1

 

Papo & Yo

2012 yılında Playstation 3’e çıkan Pop o& Yo bu ayda karşımıza PC versiyonuyla çıkıyor. Babasının alkol bağımlılığı yüzünde evden kaçan bir çocuğun macera dolu  hikayesini konu alan oyun, 18 Nisan’da bizlerle olacak.

 

act2_03

 

Dishonored : The Kinife of Dunwall

Geçtiğimiz yılın beğenilen oyunlarından birisi olan Dishonored, yeni indirilebilir içerik paketiyle bu ay karşımıza çıkıyor. Çıkış tarihi 16 Nisan olarak gözüken bu dlc’nin platformları ise PC, Xbox 360 ve PS3 olarak açıklandı.

 

2013-03-14-dishonored_knife_of_dunwall-e1363272773362-533x316

 

 Zeno Clash 2

Yapımcılığını Ace Team’in üstlendiği Zeno Clash 2 bu ay oyuncularla buluşan bir başka yapım.  Çıkış tarihi 30 Nisan  olan oyunun  PC, Xbox 360 ve PS3 platformlarında yer alacak.

zenoclash2

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...