Oyun Dolu Bir 2013 Bizimle Olsun!

OG-site-YT-banner

Merhaba değerli Oyun Günlüğü takipçileri!

Kurulduğumuz yıl olan 2012’yi geride bırakmamıza artık sayılı saatler kaldı. Klişe olacak ama, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2012 aslında oyun dünyası için dopdolu bir yıl oldu. Yıllardır beklenen birçok serinin yeni oyunları, 2012’de raflardaki yerini aldı. Diablo 3, Max Payne 3, Hitman Absolution ile Diablo, Max Payne ve Hitman hayranları hasret giderdi. Mobil konsol sevenler için de boş bir yıl değildi. Zira Sony’nin yeni nesil el konsolu Playstation Vita, Şubat ayında arz-ı endam etti! Henüz Türkiye’de göremesekte, Wii U’yu da unutmamak lazım. İlk hafta satışları itibariyle, Playstation 3 ve Xbox 360’ın ilk hafta satışlarını geride bırakması Wii U’nun hafife alınmayacak bir konsol olduğunun göstergesi. Umarız ilerleyen zamanlarda Wii U elimize geçer ve sizlerle güzel bir inceleme paylaşırız.

Oyun dünyasındaki yenilikleri bu şekilde özetlemek aslında pek mümkün değil. Bu sene her zamanki gibi hayal kırıklıkları ve bizi şaşırtan oyunlarla doluydu. Ancak bu konuya girmek yazının seyrini değiştireceğinden, üzerinde pek durmuyorum. Çünkü 2012 bir yandan da mobil oyunların yılıydı! Artık herkesin elinde olan iOS ve Android işletim sistemli tabletler/telefonlar ile oynanabilen oyunların kalitesi bu yıl tavan yaptı. Biz de mümkün olduğunca Android’in önemli oyunlarına incelemelerimizde yer vermeye çalıştık ama bu sektörü takip edebilmek ne mümkün! Herkes net bir şekilde gördü ki, mobil oyunların geleceği gerçekten çok parlak!

2013

 

Şimdi Oyun Günlüğü’nün 2012 istatistiklerine biraz göz atalım.

Oyun Günlüğü’nde 2012’de

763 oyun haberi,
53 oyun incelemesi,
32 oyun rehberi,
11 oyun ekipmanı incelemesi,
12 nostalji incelemesi,
son olarakta 4 “Günlük” programı yayınlamışız.

Bunların yanı sıra, 87 adet videolu içeriği de 2012 yılı içerisinde hazırlayıp, sizlere sunmuşuz. Videolarımızın Dailymotion ve Youtube’taki izlenme sayıları 200.000’e merdiven dayamış. Henüz yeni sayılabilecek bir oyun sitesi için, 2012’de elimizden geleni ardımıza koymadan, siz değerli takipçilerimiz için var gücümüzle çalıştık. 2013’te de bir aksilik olmazsa, Oyun Günlüğü yayın hayatına devam edecek ve yeni projelerimiz yavaş yavaş hayata geçmeye başlayacak.

Yeni yıldan en büyük isteğimiz, siz değerli takipçilerimizle daha fazla vakit geçirmek için, içerik sayılarımızı arttırmak. Umarız ki bu büyümeyi gerçekleştirebiliriz.

İlk kurulduğumuzda günde sadece birkaç kişinin ziyaret ettiği Oyun Günlüğü’nü, bu seviyelere getiren, sosyal medya üzerinden bizimle ilgili paylaşımlar yapan, arkadaşına-eşine-dostuna Oyun Günlüğü’nden bahseden, bize destek olan tüm değerli takipçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Eğer siz yorumlarınızla, önerilerinizle bize güç vermeseydiniz, bu kadar şevkle çalışabilmemiz mümkün olmazdı.  Tüm Oyun Günlüğü takipçilerinin yeni yılını kutluyor, başarı, mutluluk ve bol oyun getirmesini diliyoruz!

Mutlu Yıllar!

Oyun Günlüğü Yönetimi

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...