Oyun Günlüğü Çekilişle Everest DLK-5115 Oyuncu Klavyesi Hediye Ediyor!

OG-site-YT-banner

 

Merhaba sevgili Oyun Günlüğü dostları!

Yeni bir çekiliş haberi ile karşınızdayız. Bu çekilişte, Everest ve Oyun Günlüğü iş birliği ile bir şanslı takipçimize daha önceden incelemesini de gerçekleştirdiğimiz Everest DLK-5115 oyuncu klavyesini hediye edeceğiz! Düzenlenecek olan bu çekilişe katılmak için yapmanız gereken, Facebook hesabınız ile aşağıdaki resmi beğenmek. İşte bu kadar kolay, tüm dostlara bol şans!

Resim Linki: http://on.fb.me/Xy87an

İnceleme Linki: http://www.oyungunlugu.net/everest-dlk-5115-oyuncu-klavyesi-incelemesi.html

 

Çekiliş kuralları:

1-) Hediye çekilişimiz 19 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır, 31 Ağustos  gecesi saat 23.59′da sona erecektir. Çekiliş, internet ortamında çekiliş siteleri aracılığıyla yapılacaktır.

2-) Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için ekstradan açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecektir.

3-) Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 1 Eylül günü Facebook sayfamızda duyuracağız ve 1 hafta içerisinde bize adresini göndermesini isteyeceğiz. Eğer kendisi 1 hafta içerisinde adresini göndermezse, başta seçtiğimiz yedek takipçimizden adresini göndermesini isteyeceğiz.

4-) Hediyenin kargo masrafları tamamen bize ait olup, kazanan arkadaşımızın cebinden kesinlikle hiçbir meblağ çıkmayacaktır.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...