Oyun Günlüğü Çekilişle Hitman Absolution Hediye Ediyor!

OG-site-YT-banner

Geçtiğimiz ay yaptığımız çekilişi sonlandırır sonlandırmaz, yeni bir hediye çekilişyle sizlerleyiz! 20 gün süreli bu çekilişimizin ödülü ise Hitman Absolution!

 

 

20 Kasım’da piyasaya çıkacak olan Hitman serisinin yeni oyunu, Türkçe altyazı desteği ile gelen ilk Hitman oyunu olma özelliğini de taşıyor.

Çekilişe katılmak ise çok kolay! Oyun Günlüğü’nün Facebook sayfasını beğendikten sonra, bu adresteki resmi beğenerek sizde çekilişe katılabilirsiniz!

 

20 gün süreli bu çekilişimize katılan tüm takipçilerimize şimdiden başarılar!

 

 

Çekiliş kuralları :

1-) Hediye çekilişimiz 16 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında yapılacaktır, 5 Aralık gecesi saat 00:00′da sona erecektir. Çekiliş, internet ortamında çekiliş siteleri aracılığıyla yapılacaktır.

2-) Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. çekilişe katılmak için ekstradan açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecektir.

3-) Hediyeyi kazanan şanslı kullanıcımızı 6 Aralık  günü facebook sayfamızda duyuracağız ve 3 gün içerisinde bize bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer bu süre zarfında bize bilgileri göndermezse, hakkı yedek talihliye geçecektir.

4-) Hediye, Steam aktivasyon kodu olarak gönderilecektir. Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Steam yazılımının yüklü olması gereklidir.

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...