Oyuncu Meydanı Beta Olarak Yayında!

OG-site-YT-banner

Geçtiğimiz haftalarda Facebook sayfamız üzerinden sizlere duyurduğumuz Oyuncu Meydanı’nı nihayet siz takipçilerimizle buluşturuyoruz! En temel haliyle basit bir forum olarak nitelendirilebilecek “Oyuncu Meydanı“nın temel amacı oyuncular arasında keyifli bir bilgi paylaşım platformu yaratmak.

 

Bu amaçla oyuncuları fazla yormayacak, sade ve işlevsel bir arayüze sahip özel bir yazılım satın aldık, biraz modifiye ettik ve şimdi sizlerin beğenisine sunuyoruz! İlk haftayı test haftamız olarak gördüğümüzden, kısa bir süre boyunca Oyuncu Meydanı Beta olarak anılacak. Oyuncu Meydanı’mız, tamamen problemsiz bir hal aldığında ise başındaki “Beta” ibaresini kaldırıp, tam açılışını hediye çekilişi ile yapacağız!

Bu tarz platformlarda bizim çabalarımızdan çok siz oyun severlerin katkısı önemli. Bu nedenle kaliteli bir oyuncu ortamı yaratmak için çıktığımız bu yolda, bizi yalnız bırakmamanız Oyuncu Meydanı‘nın keyifli bir ortam olabilmesi açısından şart!

 

Sizler için Oyuncu Meydanı’nın kullanımını anlatan kısa bir video rehber hazırladık :

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=akHuSecs_Hc[/youtube]

 

Not : Teknik bir problemden ötürü kısa bir süre için üye olurken hotmail tabanlı e-mail adresleri kullanmanız gerekiyor. Gmail’e maalesef aktivasyon mailleri gitmiyor. Bu sorun çözülene kadar üyelik esnasında hotmail tabanlı mailler kullanırsanız herhangi bir problem yaşamazsınız.

 

http://meydan.oyungunlugu.net

Katılım ve desteklerinizi bekliyor, tüm oyun severleri selamlıyoruz!

 

Oyun Günlüğü Yönetimi

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...