Rayman Legends PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Açıklandı

OG-site-YT-banner

Rayman-Legends
PC ve Wii U sürümleri piyasada olan Ubisoft’un efsane yapımlarından Rayman Legends’ın PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış tarihide belli oldu. Ubisoft’un açıklamasına göre oyun 28 Şubat’ta satışa sunulacak.

Rayman Legends’ın PS4 ve Xbox One sürümlerinde görsel detayların arttırıldığını ve oyundaki yükleme sürelerinin kısa tutulduğu belirtirilken , her iki konsolada has bir takım özellikler geleceği de açıklandı. Oyunun Xbox One sürümünde Splinter Ray , Ray Vaas , Globox Vaas gibi karakter kostümleri yer alırken , PS4 sürümünde ise Assassin Ray kostümü yer alacak. Oyuncular buna ek olarakta Funky Ray kostümünü Ubisoft’un hizmeti olan Uplay puanları ile açabilecekler.

Öte yandan , oyunun Xbox One versiyonu oyunculara kazanabilecekleri 10 yeni başarı listesi eklerken , PlayStation 4 versiyonunda ise konsolun yeni kontrolcüsünde bulunan TouchPad özelliği oyunda kullanılabilecek. Ayrıca PlayStation Vita sahipleri Cross Play sistemi sayesinde oyunu PlayStation 4 üzerinde bıraktıkları yerden Vita ile devam etme şansına sahip olacak.

Rayman Legends’ın Snoop Dogg eşliğinde ki tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=sjpio0H5v-c[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...