Silent Hill Book of Memories Demo İncelemesi

OG-site-YT-banner

Bir süredir oyun temin edememe sebebiyle PS Vita için oyun incelemeleri yapamıyorduk. Sizlerden gelen talep üzerine, en azından demo incelemeleri yapmaya karar verdik. Silent Hill serisinin, Vita için özel olarak yapılan Books of Memories oyununun demosunu inceledik.

 

Silent Hill - Book of Memories

 

 

Gerilim ve korku oyunları genellikle büyük monitörler veya TV ekranlarında bizi rahatlıkla etkilemeyi başarıyor. Ancak bu oyunların, mobil bir oyun konsolunda bize aynı hisleri yaşatmaları pek kolay olmuyor. Zira küçük ekran hacmi ve kontrol yapısı,  oyunun ve doğal olarak o korku atmosferinin içine rahatlıkla entegre olmamıza engel oluyor. Silent Hill Book of Memories, gerek kullandığı kamera açısı, gerekse de bir Vita oyunu olması sebebiyle bu konuda demo itibariyle bizce başarısız kalıyor.

 

Oyunun kapsamlı bir demo içeriği olmasına rağmen, ilk bakış tadındaki bu incelememizi çok uzun tutmak istemedik. İlerleyen zamanlarda yeni Vita incelemeleriyle sizlerle olacağız! Silent Hill Book of Memories demo incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Silent Hill Book of Memories Demo İncelemesi :


 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...