Spartacus Legends Free-to-Play Olacak!

OG-site-YT-banner

Spartacus Legends Free-to-Play Olacak!

Televizyon dizisi ile izleyicileri ekranalara bağlayan Sparacus, geçtiğimiz ay yapılan duyuru ile oyun dünyasına adımını atacaktı. Ancak duyuruyu yapan Ubisoft o tarihten bu yana oyun ile ilgili hiç bir bilgi vermemişti. Elimizde oyun ile ilgili aklımızda biraz fikir uyandıran bir trailer vardı.

Yayınlanan tanıtım videosunda oyunun oynanış dinamiklerinden çok sinematik sahnelerin kullanılması bizleri daha da meraklandırmıştı.

Ubisoft’un oyun ile ilgili düşünceleri bugün gün yüzüne çıktı. Ücretli olarak beklediğimiz Spartacus Legends meğer Free-to-play olacakmış! Evet artık resmen Free-to-play dünyasına giriş yaptık. Ubisoft, oyunun ücretsiz olacağı müjdesini verdi peki ya başka bilgi yok mu ? Merak etmeyin bu güzel haberin yanında oyun dinamiklerini konu alan bir video geldi.

Videoya baktığımızda grafiklerin orta derecede olduğunu görüyoruz. Free-to-play oyunların olmaz sa olmazı kan efeklerinin kalitesizliği video da çok rahat görünüyor.

Videoya geçmeden önce şu bilgiyi de verelim oyunda binlerce zırh ve silah kombinasyonumuz olabilecek. Yani grafik bakımından orta oynanabilirlik bakımından iyi derece bir free-to-play bizleri bekliyor.

TANITIM VİDEOSU

[youtube id=”mAeB6tkpsIg” width=”600″ height=”350″]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...