Steam’deki Fırsatlara Bir Göz Atalım

OG-site-YT-banner

steam

Minecraft’ın iki boyutlu hali diye tabir edebileceğimiz yapım Terraria, Steam’de hafta ortası çılgınlığı kapsamında indirime girmiş durumda. Bağımsız yapımcı Re-Logic tarafından iki aylık bir süreçte geliştirilen yapım aldığı %66’lık indirimle 9.99$’dan 3.39$’a düşmüş oluyor. Dört adet Terraria kopyası içeren Terraria 4-Pack ise 29.99$’lık fiyat etiketinden 10.19$’a inmiş durumda. Bu fırsat 16 Mayıs günü sona erecek.

Rüyalar alemine dalmak istiyorsanız Proteus sizin için tam bir biçilmiş kaftan. Rahatlatıcı ses efektleriyle, müzikleriyle ve bir o kadarda göze tatlı gelen görselliği ile göz dolduran yapım farklı bir lezzette deneyim sunmayı hedefliyor oyunculara. Proteus, 9.99$’dan 4.99$’a düşmüş durumda. 

2012 yılına damgasını vuran yapımlardan olan Hitman: Absolution’da Steam’de indirime girmiş durumda. Square Enix’ın göz bebeği, Ajan 47’yi kontrollerimize aldığımız Hitman: Absolution yapılan %50 indirimle 24.99$’lık fiyattan 12.49$’lık gibi güzel bir fiyata inmiş durumda. İndirim hafta boyunca devam edecek. Son gün 20 Mayıs Pazartesi.

Açık dünya oynayışına sahip, 8-bit grafik yapısı üzerine kurulmuş olan Retro City Rampage’de indirime girmiş durumda. Nostaljik bir hava yaratmayı hedefleyen, içerisinde 60 ana görev ve 40 yan görevi barındıran yapım 14.99$’lık fiyat etiketinden 21 Mayıs’a kadar sürecek bu özel indirim kapsamında 7.49$’a düşmüş durumda.

Unreal motoruyla geliştirilen ve FPS türünde bir yapım olan Postal 2 eski günleri yad etmek isteyenler için değerlendirilesi bir yapım olabilir. Farklı yapısı ile zamanında dikkat çekmeyi başaran yapım Steam’de indirimde. Hafta boyunca sürecek bu indirim ile oyun 14.99$ yerine 3.74$’dan satılmakta. Postal 2 Complete – 4-Pack ise 44.99$ yerine 11.24$’dan satışını sürdürüyor.

1 Kasım 2002’de çıkmış olan Robin Hood: The Legend of Sherwood’da indirim almış durumda. Strateji türündeki bu yapım 20 Mayıs’a kadar 9.99$ yerine 2.49$’dan satışına devam edecek.

Şimdi ki sıra ise bir başka bağımsız yapımda. 16-bit grafiklere sahip ve huzur verici tatlı müzikleriyle birlikte bizi güzel bir maceraya sürüklemeyi isteyen Anodyne yapımının oluyor. Anodyne, 6.69$’dan 20 Mayıs’a kadar satışını sürdürecek.

Yine bizi eşsiz bir maceraya sürüklemek isteyen yapım The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles’de indirimden nasibini almış durumda. Eğer adventure yapımlara ilginiz varsa bir göz atmaya değecek bir yapım olmuş  The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles. KING Art tarafından geliştirilmiş olan yapım 19.99$’dan 4.99$’a düşmüş durumda.

2051 yılında geçen hikayesiyle geleceği konu alan ve üçüncü şahıs bakış açısından oynanan aksiyon oyunu Hydrophobia: Prophecy, Steam indirimlerinde yerini almış durumda. Dünya’nın sular altında kaldığı, geriye kalan toprakların ise çölden ibaret olduğu ve tek yaşanılası yerin okyanuslar olduğu ve bu okyanuslarda yaşamak için de büyük gemilerin inşa edildiği bir alternatif dünyada geçmekte. İşte bu gemilerin birinde maceramız başlamakta. Oyunun hikayesi 3 ana bölüme ayrılmış durumda ve yapım yaklaşık 5 saatlik bir oynayışa sahip.  Hydrophobia: Prophecy denenmeye değecek fiyatıyla göz doldurmakta. 20 Mayıs’a kadar yapım sadece 1.24$’dan satılacak.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...