Team Fortress 2 : Meet the Pyro Videosu Sonunda Bizlerle!

OG-site-YT-banner

Valve’ın artık bir gelenek haline getirdiği Team Fortress 2 karakterleri için hazırladığı tanıtım filmlerinde sıra artık oyundaki gizemli karakterlerden olan Pyro’ya gelmişti.

 

meet the pyro

Bilmeyenler için hemen kısa bir not düşeyim, bu karakter tanıtım filmleri, Team Fortress 2 oyuncuları tarafından adeta soluksuz izlenen bir dizi gibi beklenmekte, hatta çıkacak videoların üzerine birçok forumda spekülasyonlar yapılmakta olan ve belli bir kesim için çok büyük anlam içeren videolar. Hal böyle olunca videoların yayınlanacağı tarihler bile önceden belirleniyor ve oyunculara günler öncesinden duyuruluyor. Team Fortress 2’nin havasına uygun bir şekilde, esprilerle anlatılan hikayelerde, karakterlerin aslında bilinmeyen yönleri ortaya konuyor.

 

Pyro videosuda benim adıma beklentileri karşıladı, videoyu izler izlemez hemen forumlara bir göz attığımda ise birçok oyuncunun benle aynı fikirde olduğunu gördüm. Videonun içeriği ile ilgili spoiler vermeden, sizi daha da bekletmeden, işte huzurlarınızda Meet the Pyro!

 

[youtube id=”WUhOnX8qt3I” width=”600″ height=”350″]

 

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...