Tera Online 7 Gün Boyunca Bedava

OG-site-YT-banner

Tera Online

 

Yaklaşık 2 senedir yayınlanan videolarla ve yapımcılarının yaptığı açıklamalarla gündemden bir türlü düşmeyen, 2012’nin başında beta kayıtlarını almaya başlayan ve nihayet Mayıs ayında oyuncularla buluşan Tera Online, bugünden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek!

 

 

Arkasında Ubisoft, Bluehole ve Frogster gibi isimler bulunan Tera, son derece iddialı bir yapım olarak gelmiş ve her fırsatta diğer MMORPG oyunlarından farklı olacağını dile getirmişti. Oyunun çıkması üzerinden henüz çok bir vakit geçmemiş olsa da başarılı sayılabilecek bir başlangıç yapan Tera, henüz kendisini deneyemeyenler oyuncular tarafından 7 gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu 7 günlük süre zarfında 23 level’a kadar ulaştırabileceğiniz karakterinizi ( Son level sınırı 60 ), eğer oyuna başlamaya karar verirseniz, kaldığı yerden devam ettirebileceksiniz. 8 Ayrı karakter oluşturmanıza izin veren bu 1 haftalık etkinlik, Tera’ya şans vermek isteyenler için bulunmaz fırsat!

 

 

7 günlük deneme sürümünü oynamak içinse yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıdaki adresten oyuna kayıt olup, client dosyasını indirdikten sonra hemen oyuna başlayabilirsiniz!

 

Tera online kayıt

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...