The Expandables 2’nin Oyunu Resmen Duyuruldu

OG-site-YT-banner

expendables 2

 

 

 

2010 yılında Sylvester Stallone’un birçok aksiyon oyuncusunu tek bir çatı altında buluşturduğu ve yönetmenliğini de kendisinin üstlendiği projesi “The Expendables”‘ yoğun ilgi görmüştü. 2 sene aradan sonra bu yaz, devam filmi vizyona girecek olan oyunun, geçtiğimiz hafta oyununun çıkacağına dair dedikodular vardı. Hatta öyle ki oyunla ilgili kısa bir video sızmıştı. Bu videonun ardından oyunun çıkacağına kesin gözüyle bakılsada ortada resmi bir açıklama olmadığından herşey belirsizliğini koruyordu.

 

 

 

Sonunda bugün Ubisoft tarafından oyunun varlığı resmileştirildi. The Expandables 2 : Video Game adını taşıyan oyun, PC , PS3 ve Xbox 360 platformlarında boy gösterecek. Çıkış tarihi henüz kesinleşmemiş olsa da tahminler, oyunun filmle aynı zamanda piyasaya sürüleceği yönünde. IMDB verilerine göre 17 Ağustos’ta vizyona girecek olan film şimdiden aksiyon severleri büyük bir beklentiye sokduysa da, oyununun da gelecek olması çifte mutluluk yaşatacağa benziyor.

 

the expendables 2 video game

 

 

Umarız ki The Expandables 2 : Video Game, film oyunlarının kötü kaderini paylaşmaz ve başlı başına kaliteli bir yapım olarak biz oyun severlerin beklentilerini boşa çıkarmaz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...