Tomb Raider: Definitive Edition’dan Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

OG-site-YT-banner

tomb-raider-definitive-edition
Tomb Raider’ın yeni nesil sürümü olan Tomb Raider: Definitive Edition’dan bazı yeni bilgiler daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan oyunun geliştiricisi olan Crystal Dynamics yetkilileri , Tomb Raider’ın resmi forum sitelerinde hayranlarının sorularını yanıtladı ve bazı yeni bilgileri de paylaşmış oldu.

Crystal Dynamics yetkililerinin soru cevap etkinliğinde verdiği cevaplardan biri Definitive Edition’un gelişme sürümünün , oyunun normal sürümünden daha erken başladığı oldu. Ayrıca Ocak 2013’te geliştirilmeye başlanan Tomb Raider: Definitive Edition’un satış fiyatının da 60 dolar olacağı söylendi.

Sorulara gelen başka yanıtlara göre ise Tomb Raider: Definitive Edition’daki karakterlere grafiksel düzenlemeler geliyor. Ancak oyunun PC sürümünden hatırladığımız TressFX özelliği , sadece Lara Croft modellemesi üzerinde kullanılacak. Yetkililerin bir diğer cevabı ise yeni nesil çıkışından sonra Definitive Edition’un , yeterli istek olması halinde diğer platformlara da geleceği yönünde oldu.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...