Tropico Video İncelemesi ( Nostalji )

OG-site-YT-banner

Selam nostalji severler! Bugün oyuncuların pek fazla bilmediği, son derece ilginç bir konsepti işleyen bir oyunu nostalji bölümümüze konuk ettik.

 

Bildiğiniz gibi zaman zaman nostalji konsol incelemeleri yapıyoruz, artık bu incelemelere eski oyunlarıda ekleyeceğiz. Yani sadece eski oyun konsollarını incelemekle kalmayacağız. Bu tarz eski, kaliteli ve birazda unutulmuş oyunlar nostalji incelemelerimize konuk olacak.

tropico

Tropico‘da bir tropik adanın başına geçip, o adanın maddi manevi tüm ihtiyaçlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. Yeri geliyor bir diktatör olarak halkı susturuyor, eylemcileri hapse atıyor, rüşvet veriyor veya bedavadan yemek dağıtıyoruz, yeri geliyor seçtiğimiz siyasi yolda ( USA – Kapitalizm, SSCB Komünizm ) çıkarlarımıza en uygun şekilde ileriyoruz.

 

Tropico‘nun son 2 oyunu ( Tropico 3 , Tropico 4 ) Xbox 360 içinde çıkmış olup, sevenleri tarafından çok beğenilmişti. Eğer Tropico oynamak istiyorsanız ve bu grafikler size hitap etmiyorsa onları da deneyebilirsiniz!

 

Videoda kendimi biraz kaptırıp oyunu tam olarak inleyecek gibi bir başlangıç yapmışım ama esas amacım oyunun üzerinden şöyle bir geçip, unutanlara tekrar hatırlatmaktı. Bir sonraki nostalji oyun incelemesinde bu formatı daha iyi oturtup sizlere daha keyifli bir video sunacağız!

 

Sözü daha da uzatmadan videomuzu sizlerle baş başa bırakalım 🙂

 

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=ma2HDHIXqno[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...