Ultra Street Fighter 4’e İki Yeni Mod Eklenecek

OG-site-YT-banner

1
2014 yılında piyasaya çıkacak olan Ultra Street Fighter 4’ten yeni haberler ortaya çıktı.

Ultra Street Fighter 4’te , Online Training ve 3v3 takım dövüşü modlarıda yer alacak. Oyunun Online Training modunda oyuncular tek başına antreman yapabilecekleri gibi , arkadaşlarını da bu moda davet edebilecekler. Oyunun geliştiricisi Capcom , bu mod ile antremanı bile daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek istemiş.

Ultra Street Fighter 4’ün diğer modu olan 3v3 takım dövüşünde ise her oyuncunun bir kaç round için sınırlı canı olacak. Örneğin oyuncu , tek bir karakter ile 3 round boyunca aynı can ile mücadele edecek.

Ultra Street Fighter 4 , önceki serilerde bulunan karakterlerin yeniden düzenlenmiş Combo ve Ultra Combo listesi ile gelecek. Oyuna bir tanesi henüz açıklanmayan Poison , Hugo , Elena ve Rolento isminde ki 5 yeni karakter de eklenecek , bunlarla beraber toplam 44 karakter ve 6 yeni arena da oyunda yer alacak.

Ultra Street Fighter 4’ün PS3 ve Xbox 360 platformlarına Digital Upgrade versiyonu Haziran ayında $14.99 (30 TL)’den satışa sunulacak. Oyunun PC versiyonu ise aynı fiyattan Ağustos ayında raflardaki yerini alacak. Ayrıca Ultra Street Fighter 4’ün konsollar için tüm kostüm paketlerini içeren versiyonu da $39.99 (81 TL) fiyatla sunulacak. Capcom’un sadece PC kullanıcılarına özel yayınladığı oyunun ve tüm kostüm içeriklerinin bulunduğu full bundle paketinin fiyatı ise $29.99 (61 TL). Ultra Street Fighter 4’ün PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapmayacağını da belirtelim.

Oyunla ilgili önizleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=iqfNAfqBmFA[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...