Yüzde 99 oyunu cevapları nereden bulabilirim?

OG-site-YT-banner

Akıllı telefon çağında olduğumuz bu zamanlar içinde artık telefonların gücüne yetişmek zor… İnsanlar, bilgisayar oyunlarından daha çok telefonlarında ki oyunlara merak salıyor. Çünkü telefonlarda bulunan oyunlar, insanlara daha hızlı ve pratik geliyor. Bilgisayar oyunları gibi yüklemesi zahmetli değil, oynaması güç değil… Her yerde telefonunuzda bulunan mobil oyunları oynayarak zaman geçirme olanağına sahipsiniz.

Son dönemlerde var olan oyunlara baktığımızda ise, keyifle oynayabileceğiniz birçok oyun bulunuyor. Resimli kelime bulmaca oyunu son zamanların en iyi oyunlarından biridir. Bulmaca oyunları kategorisinde görebileceğiniz bu oyunun mantığı şöyledir:

Oyun içerisinde seviye şeklinde ilerliyorsunuz ve her seviyede sizlere 4 resim çıkıyor. 4 resmin ortak bir alt metni dediğimiz cevabı bulunuyor ve siz bu cevabı bulmaya çalışıyorsunuz. Ancak resimlerin birbirleriyle ilişkisi yok, burada önemli olan 4 resmin birbiriyle ortak olduğu noktayı bulmak… Zaten bunu bulduğunuzda her şey çözülmüş, cevaplanmış olabiliyor.

Bu oyunun yanı sıra mobil oyunlar arasında 2015’te çıkan en keyifli oyunlardan biri de Yüzde 99 oyunu oluyor. Bu oyunda, yukarıda ki oyun mantığında ancak biraz daha farklı bir çözümü bulunuyor:

  1. Seviye halinde ilerlediğiniz bir oyundur.
  2. Her seviyede size bir soru sorulur ve ortalama 4 ile 8 arasında cevabı vardır, sorunun.
  3. Her cevap %100’e yaklaşmak adına bir %’lik oranındadır ve bu %’likleri belirleyen şey, halktır.
  4. Sorular, size sorulmadan önce 100 kişilik bir topluluğa sorularak cevaplanıyor. Daha sonra verilen cevaplara göre %’lik oranlar dağıtılıyor ve sizlerden bu cevaplar bulunulması isteniyor.
  5. Bu şekilde şuanda 380 seviyelik bir bölümü bitirebileceğiniz oyundur.

Yüzde 99 Oyunu Cevapları Nerede?

Bu oyunun bazen zorlu bölümleri, seviyeleri olabiliyor. Bu seviyeleri geçmek adına ise size tavsiyemiz oyuncevaplari.com sitesini kullanmaktır. Bu site içerisinde görebileceğiniz cevaplarla beraber ortalama 150. Seviyeye kadar gelebilirsiniz… Her gün site kendini güncelliyor ve yeni cevaplar bu siteye ekleniyor. Siz de yeni cevaplara her daim ulaşabilirsiniz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...